Aktualitātes

Biedru kopsapulce

11.februārī plkst. 17:00(lv) zoom platformā notiks biedru kopsapulce, ja esi ieinteresēts kļūt par biedru vai tikai uzzināt ko vairāk, laipni aicinām tevi piedalīties!Dalīsimies ar padarītajiem darbiem , plānosim šī gada aktivitātes un finanšu atskaiti.Gaidām idejas pasākumiem un ieteikumus, kā uzlabot mūsu darbību.

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 871 5390 3439
Passcode: 788670

Biedru kopsapulce

DiMVA valde aicina Jūs uz kopsapulci sestdienā, 5. novembrī plkst. 18.00 (pēc Latvijas laika). Gaidīsim visus organizācijas biedrus un aiciniet līdzi interesentus.

Sapulcē plānots:
! Ārkārtas valdes vēlēšanas (piebielde: balstiesības tikai rēģistrētiem biedriem).
! Atskatīsimies uz padarītajiem darbiem un stāstīsim par plānoto.
! Gaidīsim jūsu domas un vēlmes nākotnes pasākumiem.
! Iepazīsimies ar visiem, kas būs pieslēgušies pirmo reizi.

Sapulce notiks attālināti zoom platformā. Pievienošanās saite:
https://us02web.zoom.us/j/84170359296?pwd=bGhrdHcxcUJiWkFaMzRQSzdFenAydz09

Sapulces ID: 841 7035 9296
Piekļuves kods: 976656

**Atgādinām, ka biedra nauda jāmaksā reizi gadā. Ja 2022. gadā neesat vēl samaksājuši, to var izdarīt šeit: https://dimva.lv/?page_id=69

Apsveicam!

Šī gada 22. jūnijā plkst. 13.00 Kronvalda bulvārī 1, 212. telpā notiks Gada balvas Sievietei līderei pasniegšana, kur godā arī cels diasporu- Karīna Beinerte un Dace Dimza-Jones ir sievietes līderes uzvarētājas par DiMVAs dibināšanu. Sveicam!!!
To arī varēs vērot tiešsaistē 13.00, kur balvu dosies saņemt 1 no dimvas valdes loceklēm Ieva DiMVa .
Mēs ļoti lepojamies par mūsu dāmu sasniegumiem diasporas un Latvijas labā.

Pasākumu organizē Sieviešu sadarbības tīkls sadarbībā ar RTU Tālmācības studiju centru.Links uz pasākumu tiešsaistē šeit.

Tiešsaistes pasākums ”Plecu pie Pleca-Dūla kā atbalsts vai traucēklis medicīnas darbinieku komandas aprūpes darbam?”

Vecmātes, dūlas un citi interesenti tiek laipni aicināti klausīties sarunu ar dzemdību dūlu, jauno vecāku gidi, diasporas dūlu apvienības iniciatori un Birthing Glorious dibinātāju Zanu Laizāni- Punculi un Latvijas Dūlu apvienības valdes priekšsēdētāju, Gaidību Telpas dibinātāju Eviju Ridūzi- Skujiņu.
Sarunas gaitā mēģināsim noskaidrot, kāda ir dūlas loma, atbalstot grūtnieces un dzemdētājas un sadarbojoties ar medicīnisko komandu; kādi ir labas sadarbības šķēršļi; kāda ir atšķirība starp veselības aprūpes brīvprātīgo darbinieku un dūlu; ko par dūlām saka pētniecība, kā dūlas atšķiras no citiem atbalsta mehānismiem un citas tēmas, kā arī mēģināsim salīdzināt citu valstu pieredzi.
Klausīties sarunu un piedalīties diskusijā varēs attālināti izmantojot zoom platformu vai arī vērot Facebook live Diasporas māsas un vecmātes apvienības Facebook lapā.
7. jūlijs 19.00- 21.00 pēc Latvijas laika
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81413992674…
Meeting ID: 814 1399 2674
Passcode: 163423

Uz drīzu tikšanos!

”Veselības brokastis”

Ja esi ārsts, māsa, vecmāte, aprūpes profesionālis vai veselības nozares pārvaldības speciālists, veselības nozares un dzīvības zinātņu pētnieks vai students, aicinām Tevi uz nelielu svētku saietu, kas 2022.gada 19.jūnijā 9.30-11.30 notiks Eslingenā, Vācijā!

Šajā brokastu saietā atzīmēsim Latviešu ārstu un zobārstu apvienības dibināšanas 75 gadu jubileju (tieši Eslingena ir LĀZA dzimšanas vieta!), neformālā gaisotnē uzklausīsim Jūsu idejas un pieredzi par sadarbību ar savas jomas kolēģiem Latvijā un pasaulē, kā arī iepazīsimies un aicināsim pievienoties diasporas organizācijām, kuru lokā varat aktīvāk dot savu pienesumu un uzzināt par Latvijas aktualitātēm savā nozarē.

Saiets notiks brīvā, neformālā gaisotnē, piedaloties LĀZA, Diasporas māsu un vecmāšu apvienība un ESI.LV profesionāļiem.

Plānotā norise:
9.30-10.00 TIKŠANĀS UN SVĒTKU FOTO LĀZA DIBINĀŠANAS VIETĀ
Blumenstraße 31, 73728 Esslingen am Neckar
Vingra pastaiga uz brokastu vietu

10.00 BROKASTIS, SVĒTKU SVEICIENI LĀZA75 UN IEPAZĪŠANĀS
Markt Eins, Marktplatz 1, 73728 Esslingen am Neckar
Kafejnīcā būs iespējams iegādāties un baudīt brokastu atspirdzinājumus

Dalībnieku skaits kafejnīcā būs ierobežots, un priekšroka tiks dota piereģistrēšanās kārtībā. Lūdzam anketu aizpildīt līdz 5.jūnijam! (http://ej.uz/medikusaietseslingena)

Pasākums notiks saskaņā ar Bāden-Vurtembergas noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām.

Šis saiets būs viena no norisēm, kas bagātinās kultūras svētku “Eslingenas Dziesmu svētkiem 75” norisi – un arī Jums būs iespēja apvienot šo tikšanos ar svētku noskaņas baudīšanu, apmeklējot koncertus, izrādes, gājienu vai tajos piedaloties.

Jūsu
#esiLV (www.esilv.org; ESI.LV)
Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (www.lazariga.lv)
Diasporas māsu un vecmāšu apvienība (www.dimva.lv)


Seminārs ”Demence-aprūpes dažādi aspekti. Lielbritānijas, Īrijas un Norvēģijas kolēģu pieredze”.

Aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā ‘’Demence – aprūpes dažādi aspekti.Lielbritānijas, Īrijas un Norvēģijas kolēģu pieredze’’.

Kad:

2020 gada 20. maijā plkst. 18.00- 20.00 pēc LV laika

Kur:
Tiešsaistē klikšķinot šeit

Dalības maksa:
Bezmaksas

Dalībnieki pēc semināra saņems 2 TIP

Semināra tēmas:

Kas ir demence un biežāk sastopamās formas
Demence, delīrijs un depresija -kādas ir atšķirības
Pacienta tiesības un neatkarības veicināšana
Komunikācija ar demences pacientiem
Ģimeņu iesaiste
Atbalsta mehānismi māsām un māsu palīgiem strādājot ar demences pacientiem

Biedru kopsapulce 19/02/2022

2022. gada 19. februārī Zoom platormā notika pirmā DiMVA biedru kopsapulce. Sapulcē piedalījās 12 dalībnieki.

Karīna Beinerte, DiMVA valdes priekšsēde, sapulci uzsāka ar īsu uzrunu, pēc kuras katrs dalībnieks iepazīstināja ar sevi, pastāstīja par savu profesionālo nodarbošanos, un kāpēc pievienojās DiMVA. Jauni draugi, iespējas iegūt jaunas prasmes un zināšanas, piedalīties semināros un konferencēs, darba pieredzes apmaiņa  tika minēti kā vieni no galvenajiem iemesliem kāpēc pievienoties DiMVA.

Turpinājumā Ieva Kontrerasa, DiMVA grāmatvede, iepazīstināja ar finanšu atskaiti par 2021. gadu. Tika izziņota iespēja pieteikšanās revidenta amatam, bet neviens no klātesošajiem nepieteicās. Aicinām šo iespēju apsvērt un pieteikties.

Inga Grēbere, DiMVA valdes vicepriekšsēde,  dalījās ar prezentāciju par aizvadītajiem un plānotajiem apvienības projektiem. Karīna Beinerte, DiMVA valdes vārdā, izteica  īpašu pateicību Elīnai Kolodinai, Lāsmai Wisper, Simonai Zelčai un Litai Zālītei par īpaši aktīvu dalību un ieguldījumu organizācijas attīstībā.

Sapulces noslēgumā biedrības biedri dalījās ar idejām un ieteikumiem par to, kā varētu uzlabot DiMVA darbību, kā arī izvirzīja aktuālas tēmas turpmākajiem semināriem un lekcijām. Neoficiālā daļā klātesošie turpināja sarunas brīvā gaisotnē un dalījas ar savām ikdienas un darba izaicinājumiem. Aicinām jaunus interesentus pievienoties DiMVA!

Neliels ieskats uz DiMVA darbību no 2020.gada līdz 2021.gada oktobrim
DiMVA laika josla no 2021.gada oktobra līdz februārim

Biedru Kopsapulce!

Aicināti piedalīties DiMVA biedru kopsapulcē , kas notiks zoom platformā 2022.gada 19.februārī, plkst 18.00-19.00 pēc LV laika.Dalīsimies ar padarītajiem darbiem , plānosim šī gada aktivitātes un finanšu atskaiti.Gaidām idejas pasākumiem un ieteikumus, kā uzlabot mūsu darbību/